Apartmány Spiš

V Slovenskom raji, pre rodiny s deťmi!

Apartmány Spiš sa nachádzajú v meste Spišská Nová Ves, v časti Ferčekovce, blízko Slovenského raja. Nachádzajú sa v tichej časti obce, pri potoku a sú ideálnou možnosťou najmä pre pre rodinky s deťmi.
Hosťom poskytujú ubytovanie v 3 samostatných ubytovacích častiach.

1. časť apartmánu

Garsónka pre 2 osoby ponúka ubytovanie v dvojlôžkovej izbe. V tejto časti je kuchynka s elektrickým varičom, chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. Kúpeľňa je vybavená umývadlom, toaletou a sprchovacím kútom.

2. časť apartmánu

Krbový apartmán pre 4 osoby poskytuje ubytovanie v trojlôžkovej izbe. V kuchynskej časti je možnosť pridania 1 prístelky. V kuchyni je plynový sporák s elektrickou rúrou, chladnička, mikrovlnka a rýchlovarná kanvica. Kúpeľňa má umývadlo, toaletu a sprchovací kút.

Exteriér a spoločenská miestnosť

Naši hostia majú k dispozícii saunu, spoločenskú miestnosť s biliardom, stolným futbalom a šípkami. Samozrejme sme mysleli i na najmenších. Do sýtosti sa zahrajú s hračkami v detskom kútiku, požičiame i detskú motokáru. Pekné spoločné chvíle Vás pozývame stráviť v záhrade. Poseďte si na vonkajšom posedení, započúvajte sa do spevu vtáčikov a relaxujte. Deti sa vyšantia na ihrisku s pieskoviskom, hojdačkami a hračkami. Radi Vám za poplatok poskytneme i bicykle, v chladnejšom počasí oceníte saunu.