Wellness Garni Hotel Relax 3*

0
Cena
Cena
The tour is not available yet.

Proceed Booking

Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

727

Wellness Garni Hotel Relax 3* sa nachádza priamo na brehu Slnečných jazier – sever v Senci. Svojim situovaním a symbiózou pokoja vodnej hladiny vytvára klientom komfort kľudu a relaxu.

Wellness Garni Hotel Relax 3* disponuje vlastnou hotelovou plážou s bazénom na terase.

Wellness Garni Hotel Relax 3* poskytuje svojim hosťom luxusné ubytovanie vo vkusne zariadených izbách a apartmánoch. Všetky izby aj apartmány prešli rekonštrukciou v roku 2017 a 2018 a sú vybavené s ohľadom na maximálne pohodlie a komfort hostí. Súčasťou každej izby je LCD televízor, samostatná kúpeľňa a WC. V apartmánoch sa nachádzajú aj plne zariadené kuchynky.

Ubytovaní hostia môžu využívať súkromnú hotelovú pláž, WIFI pripojenie na internet, vonkajší bazén i vlastné uzatvorené parkovisko.

Celý interiér hotela je nefajčiarsky.

Lokalita

Mesto Senec leží na juhozápade Slovenska, 25 km od hlavného mesta Bratislava. Najväčším lákadlom Senca sú Slnečné jazerá a vďaka ním sa Senec stal jedným z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska. Vyše 100 ha vodnej plochy, slnečný svit viac než 2200 hodín za rok, bohaté možnosti ubytovania, stravovania a ďalších služieb robia zo Senca vyhľadávaný cieľ dovolenkárov zo Slovenska, Čiech a ďalších krajín.

Mesto ročne navštívi cez milión turistov. Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava – Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Budapešť –Štúrovo – Bratislava.
V blízkosti (do 15 minút autom ) sa nachádza aj letisko M. R. Štefánika v Bratislave a hraničné priechody do Rakúska a Maďarska

ceny 2020 Relax_page-0001
Fotky