Hotel Zátoka 3*

0
Cena
Cena
The tour is not available yet.

Proceed Booking

Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

411

Hotel Zátoka 3* sa nachádza v rekreačnej zóne priamo na brehu Slnečných jazier – Sever v meste Senec. Vďaka vlastnej súkromnej pláži pre hostí si tu príde na svoje každý milovník leta. Tešiť sa môžete na rozprávkový výhľad na jazero a pokojnú rodinnú atmosféru. Hotel Zátoka 3* poskytuje komfortné ubytovanie v 35 útulne zariadených izbách pre páry, aj rodiny s deťmi.

Po náročnom dni si môžete oddýchnuť v hotelovom Relaxačnom centre so saunou, či posedieť si na príjemnej večeri alebo kávičke z hotelovej reštaurácie priamo na terase alebo v klimatizovanej zimnej záhrade s panoramatickým výhľadom na celé jazero. Firemná klientela môže využiť našich 5 konferenčných miestností.

Väčšina izieb má vlastný priestranný balkón s posedením, južne orientované izby ponúkajú krásny panoramatický výhľad na jazero. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom alebo vaňou a sociálnym zariadením. Ďalej disponujú chladničkou, trezorom, pohodlným nábytkom, televízorom s rozsiahlym výberom programov a bezplatným WiFi internetovým pripojením.

Ubytovať sa u nás môžete v 35-tich útulne zariadených izbách pre páry, ale aj rodiny – na výber máme dvoj-, troj- a štvorlôžkové izby, aj priestranný apartmán pre 4 osoby.

Apartmán Gold

Dve samostatné izby s výhľadom na pokojnú hladinu slnečných jazier ponúkajú ideálne ubytovanie pre rodinu s deťmi, ale aj dva páry. Po náročnom dni si môžete oddýchnuť na gauči pri televízore s rozsiahlym výberom programov, televízor nájdete rovnako aj v druhej spálni. Apartmán má vlastný balkón s posedením, kúpeľňu s vaňou, dvoma umývadlami a fénom, v ďalšom vybavení nájdete barovú chladničku, trezor, bezplatné WiFi pripojenie a šatníkové skrine. Pohodlné spanie na nových ortopedických matracoch s perinami vhodnými aj pre alergikov.

Dvojlôžková izba

Zrekonštruovaná dvojlôžková izba vybavená s ohľadom na maximálne pohodlie a komfort hostí. Izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou s fénom a sprchovým kútom, či vaňou, LCD televízorom s rozsiahlym výberom programov, bezplatným WiFi pripojením, barovou chladničkou, trezorom a šatníkovou skriňou. Pohodlné spanie na nových ortopedických matracoch s perinami vhodnými aj pre alergikov.

Trojlôžková izba

Pohodlná zrekonštruovaná izba pre troch s vlastným balkónom s posedením. Izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou s fénom a sprchovým kútom, LCD televízorom s rozsiahlym výberom programov, bezplatným WiFi pripojením, barovou chladničkou, trezorom a šatníkovou skriňou. Pohodlné spanie na nových ortopedických matracoch s perinami vhodnými aj pre alergikov.

Štvorlôžková rodinná izba

Útulné a praktické ubytovanie pre rodiny s deťmi s vlastným balkónom. Izby sú vybavené vlastnou kúpeľňou s fénom a sprchovým kútom, LCD televízorom s rozsiahlym výberom programov, bezplatným WiFi pripojením, barovou chladničkou, trezorom a šatníkovou skriňou. Pohodlné spanie na nových ortopedických matracoch s perinami vhodnými aj pre alergikov.

ceny 2020 Zátoka_page-0001
Fotky