Chata Raj

0
Cena
Cena
The tour is not available yet.

Proceed Booking

Uložiť do zoznamu prianí

Adding item to wishlist requires an account

688

Chata Raj – sa nachádza v obci Hrabušice a vychádza z pôvodnej slovenskej architektúry dreveníc. Napriek tomu je zariadená tak, aby hosťom poskytovala maximálny komfort. Drevenica sa nachádza v tichej časti obce Hrabušice, mimo hlavnej cesty smerom k stredisku Podlesok, s krásnym výhľadom na Slovenský raj a Vysoké Tatry.

Obec Hrabušice je jedným z najobľúbenejších nástupných miest pešej turistiky a cykloturistiky v severnej časti národného parku, a to na najkrajšie chodníky Slovenského raja ako sú – Suchá Belá, Prielom Hornádu, Kyseľ, Veľký Sokol, Piecky, Kláštorisko a pod. Priamo pri chate je parkovanie pre 3 osobné autá. V obci a stredisku Podlesok je niekoľko celoročne otvorených reštaurácií. V blízkosti sa nachádza mesto Spišská Nová Ves s bohatými historickými a kultúrnymi pamiatkami, letným a krytým kúpaliskom, lyžiarskym strediskom a pod.

Takisto blízko je aj mesto Poprad a obec Vrbov s celoročne otvorenými aquaparkmi a samozrejme slovenské veľhory Vysoké Tatry. V okolí sú dostupné ďalšie významné historické i kultúrne miesta a mestá ako Spišský hrad, kráľovské mesto Levoča, Spišská Sobota, Spišská kapitula a iné. Okrem toho je v okolí množstvo aktivít na voľný čas ako turistika, cykloturistika, lyžovanie, kone a množstvo iných, ktoré poskytujú možnosť rekreácie a oddychu v každom ročnom období.

Wifi zdarma.

Počet postelí: 8

Prízemie:
– Vstupná chodba
– Kúpeľňa so sprchovacím kútom
– Samostatné WC
– Obývacia izba s jedálenskou časťou a rozkladacím gaučom pre 2 osoby
– Kuchynka s chladničkou, varičom, mikrovlnkou a rýchlovarnou konvicou
– Kachľová pec
– TV

Poschodie:
– Izba 1/2 – dvojlôžková izba s manželskou posteľou
– Izba 1/2 – dvojlôžková izba s manželskou posteľou
– Izba 1/4 – štvorlôžková izba
– Kúpeľňa s WC
– Chodba

Iné:
Gril, detská postieľka, detská stolička. Súčasťou interiéru je veľká turistická mapa Slovenského Raja, veľká mapa Slovenska. V prípade záujmu vieme pre Vás zapožičať kotlík na guláš, prípadne zabezpečiť ďalšie gurmánske či iné požiadavky.

Cenník

Celoročne:  objekt/noc – 130€

Silvestrovský pobyt: objekt/noc – 200€

Poznámka: V mesiacoch júl a august je chatu možné prenajať minimálne na 5 nocí. Počas silvestrovských pobytov uprednostňujeme pobyty na minimálne 5 nocí. Okrem uvedeného, v prípade sviatkov a dní pracovného pokoja pripadajúcich na pondelok a piatok je minimálny počet nocí prenájmu 3. V ostatných dátumoch je chatu možné prenajať v priebehu roka minimálne na dve noci počas víkendu (piatok, sobota) a jednu noc počas bežného týždňa, vrátane nedele.

Cena zahŕňa: lôžkoviny – wifi zdarma, parkovanie pre 3 auta zdarma, plachty a obliečky, spotrebu elektrickej energie do 70 kWh za objekt a deň pobytu. Spotreba nad uvedenú hranicu sa spoplatňuje 0,14 EUR/kWh.

Cena nezahŕňa: rekreačný poplatok – 0,70 EUR osoba/noc, kauciu – 100 EUR (platí sa pri nástupe na pobyt a bude klientovi vrátená pri odovzdaní objektu

Dieťa do 2 rokov má ubytovanie zdarma, k dispozícii je detská postiežka, detská stolička
(v prípade záujmu treba dať dopredu vedieť).

Fotky