O nás

Naša cestovná kancelária sa venuje organizovaniu poznávacích zájazdov do Ruska – Petrohrad a na Ukrajinu – Ľvov, Kyjev, Odesa. Sme cestovná kancelária, ktorá funguje na trhu už takmer 10 rokov. Stále hľadáme nové a zaujímavé miesta na spoznávanie.

Okrem vlastných poznávacích zájazdov sa venujeme predaju pobytových a poznávacích zájazdov od väčšiny slovenských a českých cestovných kancelárií – HYDROTOUR, SATUR, SOLVEX, FIROTOUR, TIPTRAVEL, GLOBTOUR, AEOLUS, MA3OSKA, LYMOS TOURIST, ITALIA TRAVEL, BONTON, TRIPITO, TURANCAR.

Na základe zmluvy poskytujeme autorizovaný predaj zájazdov od najväčších cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom trhu. Predávame iba plne poistené zájazdy za rovnaké ceny ako zastúpené cestovné kancelárie a to vrátane zliav, vernostných programov a rôznych bonusov.

Nechýba tu samozrejme ani ponuka zlacnených zájazdov tzv. LAST MINUTE od väčšiny cestovných kancelárií na trhu.
Cena zájazdu v porovnaní s ostatnými cestovnými kanceláriami je rovnaká. Ceny zájazdov nenavyšujeme!Zachované sú i sprievodné akcie pri predaji zájazdov, ako napr. vernostný a klubový program, špeciálne zľavy pre deti, juniorov, seniorov, mladomanželov.